Automobilist botst tegen lantaarnpaal en betonnen kei

Bleiswijk- Een automobilist is donderdagavond 15 oktober op de Edisonlaan in Bleiswijk tegen een lantaarnpaal en een grote betonnen kei gereden. De bestuurder liep bij het ongeval letsel aan zijn gezicht op. Na controle door ambulancepersoneel hoefde hij niet naar het ziekenhuis.

De automobilist miste een afslag en probeerde vanaf de Jan van der Heydenstraat alsnog rechtsaf de Edisonlaan op te rijden. Daarbij verloor hij de controle over het voertuig. Ondanks pogingen om de auto recht te houden, botste hij tegen een lantaarnpaal en een grote betonnen kei.

Door de botsing klapten de airbags uit. De bestuurder liep daarbij letsel aan zijn gezicht op. De bijrijder raakte voor zover bekend niet gewond.

Meer nieuws van de redactie van Streekomroep Zoetermeer Lansingerland vind je op onze site, radio, tv en socials!